Я задоволена набутими знаннями та досвідом. Project manager це спеціаліст, відповідальний за ефективну організацію всіх процесів у рамках проекту та за його результат. Насамперед, це визначається вашим бажанням. У нас ще не було жодного студента, якому б не вдалося освоїти нову професію. Запишіться до нас на безкоштовний візит, і ми протестуємо ваші знання та за необхідності допоможемо підготуватися. Навчаюсь в академії “IT STEP” і дуже задоволений!

Запустив понад 10 стартап проєктів на ринках США, Європи та Близького Сходу. На курсі може вчитися будь-яка людина у віці від 15 років, незалежно https://deveducation.com/ від базової освіти. Ніяких іспитів і тестів при вступі складати не треба. Для продуктивного навчання вам знадобиться близько 18 годин на тиждень.

Ця професія дозволить не бути прив’язаним до офісу та його графіку, тому можна працювати віддалено з будь-якого куточка світу. Багато студентів знаходять проекти ще під час навчання та окупають вкладення в курс ще до його завершення. Для укладання договору вам знадобиться паспорт замовника віком від 18 років, оплата в залежності від форми навчання та обраного графіка платежів.

Робота В It

Працювала над проєктами різної складності та масштабу в продуктових і аутсорсингових компаніях. Займалася оптимізацією delivery в залежності від фази проєкту — MVP, Active growth, Maintenance. У портфоліо — 14 різних за специфікою проєктів та управління командами до seventy five осіб.

  • Наші лекції тривають в середньому хвилин, що дозволяє легше засвоювати інформацію та не втрачати концентрацію.
  • Дедлайном для здачі та зарахування робіт є дата випуску або захисту перед замовником.
  • Вона завжди відповідає на запитання, підказує, як краще зробити.
  • Також, ця професія є дуже поширена в IT сфері, адже IT це не тільки програмування, але і проджект-менеджмент.
  • Курс з кураторкою Мариною був дуже корисним та інформативним.
  • Я задоволена набутими знаннями та досвідом.

Наше навчання побудоване на впровадженні всієї інформації, яку ми даємо в лекціях, тому більшу частину навчання ви отримуєте практичні навички. Лише корисний та актуальний матеріал, який знадобиться вам у вашій роботі. Наші лекції тривають в середньому хвилин, що дозволяє легше засвоювати інформацію та не втрачати концентрацію. Project Manager у Welltech — продуктовій компанії, що розробила застосунок, який входить до п’ятірки найкращих у світі в категорії Health & Fitness. Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100 percent практичних занять.

Можна, але важливо встигати виконувати домашні завдання, які ви отримуватимете після кожного заняття. Працював у продуктових, сервісних, державних компаніях, взаємодіяв із командами розробників, бізнес-аналітиків, дизайнерів. Кураторська підтримка на цьому курсі буде діяти впродовж three місяців після старту навчання.

Ви зможете перейняти їхній досвід, професійні знання та лайфхаки. Так, на курсі будуть проєкти від реальних замовників із різних сфер бізнесу, щоб ви могли на практиці відпрацювати отримані навички й отримати ширше бачення ринку. Уся комунікація на курсі відбуватиметься на платформі Slack (робочий чат групи, канали для домашніх завдань і корисних посилань).

На них знайомишся з групою, розв’язуєш реальні задачі. Вона завжди відповідає на запитання, підказує, як краще зробити. Також кураторка дає топові фідбеки на домашки, розповідає, як зробити завдання круто; натякає, що перечитати й у чому розібратися краще. Без роботи проджекта неможливо створити якісний проєкт або сучасний IT-продукт, тому компанії шукають таких фахівців у свої команди.

Спочатку думала, що просто прослухаю й, можливо, чогось навчусь, але після курсу розумію, що готова змінювати професію й іти працювати. Щоб отримати сертифікат, потрібно виконати щонайменше 80% домашніх завдань, отримати фідбек та «зараховано» від куратора, а також здати й захистити курсові проєкти. Дедлайном для здачі та зарахування робіт є дата випуску або захисту перед замовником. Ви можете почати навчання в зручному для вас режимі, поєднувати навчання на платформі з роботою та особистим життям.

Всі відео будуть доступні після оплати, тому ви зможете займатися в будь-який момент. Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ.

Вибудовувати комунікацію між командою та замовником. Керувати вимогами та змінами у проекті, визначати та керувати ризиками. Дякуємо, інформація надіслана успішно.Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

Какие Документы Нужно Иметь Для Поступления?

Роботодавцям необхідна компетентність у вирішенні робочих завдань та правильне налаштування для реалізації бізнес-процесів. Project Management – ​​це напрямок, відкритий людині з будь-яким професійним бекграундом. Не обов’язково мати досвід в IT, щоб стати проектним менеджером — достатньо бути цілеспрямованим і мати достатньо часу для навчання та прокачування отриманих знань.

Працювала з клієнтами з Європи, США та Канади. Упродовж останніх двох років співбесідує проджект менеджерів, виступає як спікерка PM Club Talk, менторить та бере участь у пресейлах. Понад 7 років досвіду управління проєктами в ролі Project Manager / Scrum Master (web, cell, FinTech, AdTech, E-commerce).

курс проджект менеджмент

Залишайте заявку – ми зателефонуємо вам, розповімо усі деталі про програму курсу та забронюємо місце у групі. Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Працювати з різноманітними інструментами планування проектів. Розуміти фундаментальні засади проектного менеджменту та вимоги бізнесу. Так, ви можете купити курс, розбивши всю суму до 6 щомісячних платежів.

Обучение На Курсе Project Manager Онлайн

Куратор даватиме фідбек у вигляді коментарів до домашніх завдань і обговорення на вебінарах. Наші сертифікати справді цінують на ринку. Тому ми видаємо їх лише тим студентам, які виконали щонайменше 80% домашніх завдань та захистили курсовий проєкт.

курс проджект менеджмент

З того часу ми навчаємо програмістів, веб-дизайнерів та інших спеціалістів ІТ. Знати методологію розробки ПЗ та застосовувати їх на проекті. У нас діє Practicult — культ практики. Тому ви виконуватимете багато складної домашки з реальних робочих буднів. Senior Project Manager із 7-річним досвідом роботи з SaaS, Healthcare, CGI, FinTech та іншими продуктами.

курс проджект менеджмент

Навчання у Wizeclub – це продуманий формат, зручність, якісна кураторська підтримка, тільки корисна та цікава інформація та ком’юніті. Вміти завершувати проект та формувати підсумкову документацію. Формувати команду та планувати людські ресурси, вміти працювати з конфліктами.

Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами. Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ! Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло. Сьогодні ми продовжуємо розвивати та давати студентам навички, необхідні роботодавцям та сучасному бізнесу – без сухої теорії.

Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками. Пройшла шлях від Java Developer до Technical Project Manager.

Також, ця професія є дуже поширена в IT сфері, адже IT це не тільки програмування, але і проджект-менеджмент. Курс з кураторкою Мариною був дуже корисним та інформативним. Чудові теоретичні та практичні знання. Навчальний процес добре організований, хороша взаємодія з менеджером курсу.

Працювала в аутсорсингових і продуктових компаніях, а також українському стартапі. Домашні завдання будуть перевіряти наші ментори, а з технічними питаннями ви будете комунікувати з куратором. Вони прокоментують практичні роботи, підберуть корисні поради та дадуть відповідь на будь-які запитання.